Jedną z najlepszych na rynku firm, jakie oferują różne innowacyjne urządzenia, jest przedsiębiorstwo Milwaukee®. Ta firma cały czas regularnie wprowadza na rynek nowe, innowacyjne urządzenia. Zazwyczaj te urządzenia cieszą się dużą popularnością na całym świecie.

 

Poszerzenie oferty

 

W ostatnim czasie przedsiębiorstwo  bardzo skupia się na poszerzeniu swojej oferty akumulatorowych urządzeń. Te właśnie urządzenia mają służyć do wiercenia oraz mocowania. W związku z tym na rynek marka ta jakiś czas temu wprowadziła niezwykle innowacyjną generację kompaktowych bezszczotkowych urządzeń M18™. Urządzenia te idealnie nadają się zwłaszcza do profesjonalnych w klasie urządzeń 18 V. Wszystko to dzięki niezwykle mocnej oraz twardej budowie. Możemy pracować dwa razy dłużej na jednym ładowaniu. Jest to znacznie lepsze, przyrównując właśnie do innych narzędzi, które również dysponują silnikiem bezszczotkowym. Parametry stosuje się w nowoczesnych konstrukcjach. Stało się to możliwe dzięki kompleksowego połączenia silnika bezszczotkowego Milwaukee® POWERSTATE™, wraz z nowoczesną elektroniką REDLINK™. Ponadto wszystko to zostało uzupełnione specjalnymi akumulatorami systemu.

 

Czym jest to innowacyjne urządzenie?

 

18 CBLDD to kompaktowa bezszczotkowa wiertarko-wkrętarka M18™ o długości 165 mm i wadze 1,5 kg (z akumulatorem 2,0 Ah) albo 1,8 kg (5,0 Ah). Czym się ona charakteryzuje? Bez wątpienia tym, że jej wymiary nie są duże, jak również jej wyważenie jest można powiedzieć, że idealne. Właśnie dzięki temu praca tym narzędziem nie sprawia żadnej trudności, a do tego bez najmniejszego problemu pracę tę można kontrolować. Doskonale ta wiertarko-wkrętarka sprawdzi się do pracy przy wierceniu na przykład w sufitach, jak również w niewielkich pomieszczeniach. Narzędzie to również charakteryzuje się niesamowitym momentem obrotowym, który sięga aż 60 Nm (po wybraniu funkcji wiercenia). Ponadto ono posiada obroty regulowane bardzo łatwo poprzez specjalny włącznik. Jeżeli chodzi o zakres, to sięga on 0–500 obr./min. na pierwszym biegu i 0–1800 obr./min. na drugim biegu. Parametry te są właściwe, jeżeli chodzi o bardzo dużą powierzchnię wiercenia oraz wkręcenia.

 

Budowa urządzenia

 

Urządzenie to ma metalową obudowę, natomiast jego uchwyt wiertarski został wykonany całkowicie z metalu. Zakres mocowania sięga od 1,5 mm do 13 mm. Zapewniają maksymalną wytrzymałość na uderzenia, przeciążenia, jak również wszelkiego rodzaju wstrząsy. Koniecznie trzeba również dodać, że to właśnie innowacyjne urządzenie zaopatrzone jet w wykonany z metalu. Do tego jest on wyposażony we właściwie wyprofilowany zaczep do paska, który  można umieścić po lewej czy też po prawej stronie obudowy. Dzięki temu naprawdę bardzo szybko i łatwo można to urządzenie zawiesić na pasie narzędziowym. Komfort pracy dzięki w ciemnych miejscach może być znacznie zwiększony. Jest to możliwe, dzięki zastosowaniu tutaj specjalnej diody LED, która zlokalizowana jest w przedniej części jego korpusu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *