Letni czas sprzyja wyjazdom na łono natury. Szczególnie teraz, poprzez reżim sanitarny, warto udać się na odpoczynek w mało zaludnione miejsca. Na wyjazd w plener najczęściej udajemy się ze znajomymi. Co warto zabrać na plenerowy odpoczynek? O czym należy pamiętać podczas wyjazdu pod namiot?

 

Zrezygnuj z zawodnych latarek i zaopatrz się w lampę obszarową LED

Osoby często jeżdżące na biwaki, niejednokrotnie spotkały się z sytuacją, gdy latarka uległa usterce i cała ekipa pozostała bez światła. Z tego powodu, warto zaopatrzyć się w lampę obszarową LED marki Milwaukee, która posiada podwójna główkę działającą w zakresie 180° pion/poziom. Dodatkowo trzy tryby świecenia umożliwią dopasowanie intensywności światła do indywidualnych potrzeb. Strumień sięga aż 457 metrów. Sprężynowy zacisk oraz odporność na trudne warunki pogodowe spowodują, że produkt będzie odtąd niezastąpiony. Lampa posiada również wskaźnik niskiego poziomu naładowania akumulatora, który alarmuje o konieczności naładowania. Lampa jest na tyle uniwersalna, że posłuży również w przypadku wyjazdu na ryby, bądź podczas prac ogrodowych. Jej szerokie zastosowanie świadczy przede wszystkim o uniwersalności całego produktu i umożliwia biwakowanie lub pracę w trudnych warunkach. Możliwość regulowania natężenia strumienia światła pozwala na obniżenie mocy w nocy, gdy światło ma służyć głównie jako odstraszacz dla dzikich zwierząt.

 

Milwaukee Lampa Obszarowa M18 UBL-0

M18 UBL wysokowydajna lampa o mocy 2 500 LUMENÓW, która znajdzie wszechstronne zastosowanie, jednakowo w budownictwie, w branży instalacyjnej, wśród służbratunkowych (IP56), w energetyce i w wielu innych aplikacjach. Dzięki sprężynowemu zaczepowi w wygodny i bezpieczny sposób zaczepimy ją np. na podnośniku zwyżkowym, a regulowanymi głowicami świetlnymi precyzyjnie dostosujemy kierunek padania wiązki światła. Lampa doskonale sprawdzi się podczas wyjazdu na majówkę.

 

 

Najważniejsze cechy lampy

  • Indywidualnie regulowana, podwójna głowica świecącą, ustawiana w zakresie 180° pion/poziom
  • Oświetlenie TRUEVIEWTM
  • Tryb pracy: strefowy/ mieszany/ punktowy
  • Moc lampy: 2 500/ 2 200/ 800 Lumenów
  • Zasięg wiązki w trybie punktowym: 457m
  • Ochrona IP56 zapewnia pracę w najtrudniejszych warunkach
  • Zasilanie M18
  • Wszechstronny, sprężynowy uchwyt mocujący
  • Odporna na uderzenia soczewka poliwęglanowa

 

O czym jeszcze warto pamiętać podczas majowego wyjazdu

Pogoda w Polsce bywa różna. Raz jest upalnie, a raz deszczowo. Aby skutecznie zabezpieczyć się przed utratą zimna, warto zdecydować się na zabranie dodatkowych ubrań. W przypadku przemoczenia będzie można zrzucić szybko mokre ubrania i nałożyć suche. To bardzo ważne, gdyż chroni przed przeziębieniem. Warto przemyśleć możliwość zabrania kilku koców, które posłużą jako plan awaryjny podczas deszczowych dni. Decydując się na ubranie się „na cebulkę” można dopasować strój do panujących warunków atmosferycznych na zewnątrz. W zależności od temperatury ubrań lub ściągnąć warstwowe elementy garderoby.

 

 

Podsumowanie – biwak w lesie

Aby umilić sobie pobyt na łonie natury warto zabrać także gitarę, bądź niewielki głośniczek. Nie zapominajmy jednak o zakazie hałasowania na obszarach leśnych. Wywoływanie zbyt dużego rumoru może przyciągnąć niebezpieczne zwierzęta oraz narazić nas na mandat ze strony władz.

 

Korporacja Milwaukee Electric Tool jest przodującym producentem i sprzedawcą elektronarzędzi heavy-duty, przenośnych elektronarzędzi i akcesoriów dla profesjonalnych użytkowników na całym świecie…
Elektronarzędzia Akumulatorowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *