Słyszeliście kiedyś o narzędziu, jakim jest odkurzacz plecakowy? Obecnie sektor profesjonalnych narzędzi naprawdę bardzo dynamicznie się rozwija. Co jakiś czas możemy spotkać różnego rodzaju nowinki technologiczne, których zadaniem jest ułatwienie nam życia. Bez wątpienia jedną z takich nowości, jest odkurzacz plecakowy  M18 FBPV FUEL™. Odkurzacz ten bez wątpienia wyróżnia się na tle innych tego typu sprzętów. Między innymi wyróżnia się budową. Przypomina ona średniej wielkości plecaki turystyczny. Odkurzacz ten jest wyposażony w profesjonalny silnik bezszczotkowy, który napędzaj turbinę odkurzacza. Dzięki temu ssanie jest naprawdę bardzo duże, a przede wszystkim nie można zapomnieć o doskonałej żywotności tego sprzętu.

 

Zasilanie bezprzewodowe w odkurzaczu

 

Odkurzacz ten ma zasilanie bezprzewodowe, które realizowane może być poprzez dowolny akumulator. Warto jednakże zwrócić uwagę, że akumulator nie jest zawarty w zestawie, trzeba go samemu kupić. Są różne wersje akumulatorów i tylko od nas zależy, na którą opcję się zdecydujemy. Jeżeli wybierzemy akumulator o pojemności 9,0 Ah, to wtedy możemy działać do 25 min w trybie High i ponad 40 min w trybie Low. Nie możemy również pominąć inteligentnego sterownika REDLINK PLUS™. Jego ogromną zaletą jest to, że zapewnia innowacyjną, w pełni intuicyjną ochronę przed przeciążeniem całego systemu. Znacznie poprawia to wydajność odkurzacza, jeżeli akurat funkcjonuje on przy bardzo dużym obciążeniu.

 

Koniecznie trzeba wspomnieć o tym, że dzięki temu odkurzaczowi mamy możliwość odsysania pyłów suchych klasy L. Pyły te mogą mieć dopuszczalną wartość stężenia na stanowisku pracy (MAK) > 1 mg/m3. Początkowo pyły są oddzielana poprzez zasadę cyklonu w zbiorniku, dzięki czemu filtr jest znacznie mocniejszy. W związku z tym cała praca bardziej efektywna, czemu sprzyja to, że nie ma worka. Lekkie płyny są destylowane przez filtr końcowy HEPA H 13. Filtr ten zatrzymuje do 99,97% cząsteczek zawieszonych w powietrzu o rozmiarze minimalnym 0,3 mikrona. Ogromną zaletą tego odkurzacza jest to, że jest on niezwykle cichutki, ponieważ poziom hałasu nie przekracza 76 db(A).

 

Odkurzacz plecakowy – zastosowanie 

 

Odkurzacz ten ma naprawdę bardzo dużo różnych zastosowań. W związku z tym możemy go używać do wymagających czynności, takich jak na przykład usuwanie zbędnych pyłów, Ponadto odkurzacz ten możemy wykorzystywać do zwykłego sprzątania, w którym to naprawdę dobrze się sprawdzi. Dzięki niemu zwykłe sprzątanie nie będzie problemem. Ponadto trzeba wspomnieć o tym, że elektronarzędzia możemy przyłączyć do tego odkurzacza, a to wszystko dzięki specjalistycznemu adapterowi dołączonemu do zestawu. Odkurzacz posiada uprząż, która sprawia, że staje się on zwykłym, typowym odkurzaczem. Odkurzacz ten możemy postawić w takim miejscu, jakie najbardziej nam odpowiada. Pojemnik cyklonu możemy w dowolnej chwili opróżnić, za sprawą naciśnięcia jednego przycisku a przy tym nie musimy kończyć swojej pracy. Odkurzacz ten znacznie ułatwi wykonywanie wielu czynności, więc nie ma się co dziwić, że cieszy się taką popularnością.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *