Wiertarko-wkrętarki to ulubione narzędzia każdego pana domu. Ten niezwykle pomocny przedmiot, doskonale sprawdzi się podczas drobnych prac naprawczych w każdym domu. Połączenie wkrętarki z wiertarką stworzyło urządzenie, które oszczędza nasze pieniądze oraz miejsce w warsztacie. Na rynku dostępnych jest wiele urządzeń, które różnią się pomiędzy sobą wielkości oraz mocą.

 

Wiertarko-wkrętarka Milwaukee

 

Wiertarko-wkrętarka Milwaukee jest jednym z najnowocześniejszych urządzeń dostępnych na rynku. Ta niewielka wiertarko-wkrętarka posiada bezszczotkowy silnik POWERSTATE zasilany akumulatorami litowo-jonowymi. Dzięki przemyślanej konstrukcji uzyskaliśmy kompaktowy sprzęt o dużej mocy. Inteligentna elektronika Milwaukee REDLINK Plus chroni baterie przed rozładowaniem oraz przeciążeniem. Optymalizując pobór energii, zapewnia maksymalną moc urządzenia. Wiertarko-wkrętarka Milwaukee na obudowie posiada wskaźnik naładowania. Dzięki temu w dowolnym momencie możemy podłączyć nasze narzędzie do prądu.

 

Zestaw z akcesoriamii

 

Szereg akcesoriów dołączonych do zestawu umożliwia przystosowanie wiertarko – wkrętarki do pracy w trudnych warunkach. W ich skład wchodzą między innymi wiertła, bity oraz nasadki. Każdy z nich pozwala na przeprowadzenie innego zakresu prac.

Niezwykłym ułatwieniem w pracy jest elektryczny hamulec, który natychmiast po włączeniu zatrzymuje urządzenie. Bez wątpienia znacząco wpływa to na precyzję wiercenia oraz wkręcania . Dodatkowo gwarantuje bezpieczeństwo w razie nieprawidłowego użycia narzędzia.

 

Innowacyjna technologia

 

 

Korporacja Milwaukee Electric Tool jest przodującym producentem i sprzedawcą elektronarzędzi heavy-duty, przenośnych elektronarzędzi i akcesoriów dla profesjonalnych użytkowników na całym świecie…
Elektronarzędzia Akumulatorowe

Wiertarko – wkrętarka Milwaukee została wyposażona w jeszcze kilka akcesoriów, których nie posiadają urządzenia reklamowane przez inne firmy. Nierzadko zdarza się, iż prowadzone przez nas prace przeciągają się. Bywa, iż pracę kończymy po zmroku. Posiadając w warsztacie  wiertarko-wkrętarka Milwaukee nie musimy przerywać prac. Specjaliści czuwający nad przebiegiem prac projektowych wyposażyli wiertarko – wkrętarkę w zewnętrzną diodę oświetlającą, która emitując silne światło pozwala na prowadzenie prac po zmroku. Co więcej, eksperci nie zapomnieli o osobach, które nierzadko wykonują prace na wysokościach. Z myślą o ich komforcie oraz bezpieczeństwie wiertarko – wkrętarki zostały dodatkowo wyposażone w specjalny uchwyt, który pozwala zawiesić ją na pasku spodni lub pozostawić bezpiecznie na rusztowaniu. Waga urządzenia wraz z akumulatorem nie przekracza 1,5 kilograma. Jest to ważne podczas całodniowych prac remontowych. Wiertarko – wkrętarka Milwaukee  doskonale współpracuje z drewnem, płytami pilśniowymi, a także betonowymi bloczkami. Niewielki rozmiar urządzenia nie wpływa na jego siłę. Obudowa wykonana z najwyższej klasy materiałów odporna jest na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki wiertarko – wkrętarce możemy bez problemu montować oraz zdemontować meble oraz rolety pokojowe, czy czujniki przeciwpożarowe.

Wiertarko – wkrętarki są immanentną częścią każdego warsztatu. Przeprowadzając drobne naprawy w domu musimy posiadać niewielki, a przy tym wydajny sprzęt, który pozwoli nam szybko uporać się z usterką.

3 komentarze

  1. Pingback: DLACZEGO BATERIA LITOWO-JONOWA Milwaukee® TO DOBRY WYBÓR?

  2. Słyszałem wiele dobrego o tej firmie, ale ceny niektórych urządzeń są przerażające. W moje ręce trafiła jednak wiertarko-wkrętarka YATO i przyznam, że nie zamieniłbym jej na nic innego. Jest poręczna i świetnie sobie radzi z każdym zadaniem

  3. Pingback: Niezbędne narzędzia do obróbki drewna - Narzędzia dla Ciebie i Twojej firmy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *