Na budowie wielu fachowców zapomina o porządku. Takie małe niedociągnięcie rzutuje na reputacji wielu firm, aby móc liczyć na dobry odbiór mieszkania przez klienta warto zainwestować w odpowiedni odkurzacz. W podanych artykule zaprezentujemy Państwu przykładowe urządzenia wraz z ich możliwościami. Skupimy się na odkurzaczach w 3 konfiguracjach cenowych. Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy dobierze sprzęt dla siebie. A więc do roboty!

Prezentacja narzędzi będzie dotyczyła marki Milwaukee. To najstarsze przedsiębiorstwo jako pierwsze wypuściło na rynek wiertarkę –  lekką, przenośną 1/4″ pod nazwą “Hole-Shooter”. Tak zaczęła się niesamowita historia, która trwa do dziś. Przedsiębiorstwo zapoczątkowane przez A.F. Sieberta wypuszcza na rynek coraz to nowsze rozwiązania. Dzięki nim początkujący oraz profesjonaliści otrzymują sprzęt o najwyższej jakości.

 

 

1. AS-30 MAC Milwaukee

To odkurzacz dla prawdziwych profesjonalistów. Jeśli prowadzisz firmę, która zajmuje się wykończeniami wnętrz to sprzęt jest dla Ciebie. Odkurzacz posiada zbiornik o pojemności 30 litrów. Do obsługi sprzętu zamontowano silnik o mocy 1200W. Podczas momentu zasysania odkurzacz zapewnia przepływ powietrza na poziomie 4500 l/min. Sam moment ssący jest w stanie osiągnąć ciśnienie 250 mbar. Jak na zbiornik o pojemności 30 litrów waga urządzenia wynosi 14,5 kg. Zaletą tego urządzenia jest wykorzystaniu filtrów w technologii PTFE. Podany rodzaj filtracji posiada możliwość samoczyszczenia. Membrana antystatyczna pozwala na długą żywotności filtra bez ciągłej wymiany.

 

2. ODKURZACZ NA SUCHO I NA MOKRO M18VC-2

To narzędzie o mocy do 18V pozwala na sprzątanie różnego typu pomieszczeń. W zależności od zapotrzebowania urządzenie zbierze kurz oraz umyje za nas podłogę. W zbiorniku z wysokiej jakości tworzywa kryje się zbiornik pojemności 7,5 litra. Odkurzacz w minutę potrafi zebrać około 1300 litrów kurzu. A to wszystko za sprawą ciśnienia o mocy 80 bar. Za jego pomocą mogę zająć się sprzątaniem pomieszczeń po pracach remontowo-budowlanych. Narzędzie jest w stanie działać bez podłączenia na prądu. Akumulator o pełnej mocy 9 Ah pozwala na posprzątanie pomieszczeń w czasie 30 minut. To idealnie rozwiązanie w przypadku sprzątania np. mieszkania. W celu ułatwienia transportu odkurzacz został zamknięty w małej walizce.

3. KOMPAKTOWY ODKURZACZ RĘCZNY M18CV-0 MILWAUKEE

To poręczne narzędzie zadba o czystość najbardziej precyzyjnych miejsc. Odkurzacz o wadze około 2 kg pozwoli na zadbanie o kąty oraz małe zakamarki. We wnętrzu małego urządzenia znajdziemy m.in. filtr HEPA. Dzięki jego zastosowaniu możemy przechwycić 99,97% kurzu o wielkości 0,3 mikrona. Za pomocą akumulatora 5 Ah możemy liczyć do do 23 min ciągłej pracy z urządzeniem. Posiada doskonałą moc ssania do drewna, metalu i gruzu. Dzięki czemu możemy liczyć na wielofunkcyjność narzędzia. Kompaktowy sprzęt można zabrać dosłownie wszędzie. Nie zajmuje zbyt dużo miejsca, a jego moc ssąca może być przydatna do domowego sprzątania niewielkich zakamarków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *